Poznaj nasz zespół

Maria Bujas-Łukaszewska

Autorka programu „Akademia Dobrych Manier” realizowanego w szkołach średnich na terenie Krakowa od roku 2002 do chwili obecnej. Stażystka Departamentu Protokołu Dyplomatycznego w MSZ, stażystka Biura Obsługi Protokolarnej Wojewody Małopolskiego. Przez kilka lat prowadziła własną rubrykę savoir-vivre w tygodniku Pani Domu. Obecnie: przeglad.ca i antwerpiapopolsku.be. Od 2016 dołączyła do kobiecaakademia.pl

Konsul Janusz Kahl

Jest obywatelem duńskim pochodzenia polskiego. W 1970 roku wyjechał do Danii, gdzie skończył Copenhagen Business School ze specjalizacją w strategii i handlu zagranicznym.
Jako prezes NordicHouse Sp. z o.o. w Krakowie wprowadził wiele firm skandynawskich na rynek polski. Był m.in. odpowiedzialny za projekt Linia Północ-Południe – położenie telefonicznego kabla optycznego z duńskiej wyspy Bornholm do Czech. Kabel ten użytkowany jest obecnie przez TP SA oraz PKP.

nordichouse.pl

Bartłomiej Jędrzejak

Dziennikarz TVN z bogatym doświadczeniem obejmującym współpracę z programami informacyjnymi (Teleexpress, Wiadomości, Panorama). Realizował szkolenia z zakresu dziennikarstwa i prezentacji przed kamerą dla rzeczników prasowych Wielkopolskiej Policji, Straży Pożarnej, Poczty Polskiej. Prowadził wiele koncertów i pokazów mody (m. in. Ewy Minge i Macieja Zienia).

W ADM prowadzi szkolenia medialne.

Anna Łyżwa

Anna Łyżwa – Założycielka i Dyrektor Zarządzająca w firmie Studio Rozwoju Kompetencji s.c. Biznes Partner, doświadczony trener, konsultant, doradca personalny i zawodowy. Od ponad 15 lat związana z rynkiem usług edukacyjnych, szkoleniowych, doradczych i projektowych. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w sektorze publicznym, jak też prywatnym i pozarządowym zajmując wyższe szczeble zarządzania – głównie stanowiska dyrektorów. Prowadzi szkolenia z zakresu HR.

Maria Łukaszewska

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od 9 lat zajmuje się także wizażem i stylizacją.

Ukończyła krakowską szkołę wizażu Beauty­Art. Pracowała na planach filmowych jako charakteryzatorka, obecnie specjalizuje się w kreowaniu wizażu i stylizacji w biznesie. Stawia pierwsze kroki, jako nauczyciel na kursach makijażu i stylizacji.